Vítejte na stránkách TJ Sokol Kateřinky

Vítejte na stánkách TJ Sokol Kateřinky. Naleznete zde všechny potřebné informace o naší jednotě, základní informace o areálu a výkonném výboru sokola.

Rovněž zde naleznete prezentaci jednotlivých oddílu, které nás reprezentují ve volejbale, fotbale a stolním tenisu.

Sportovní činnost je spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Výkonný výbor Tělovýchovné jednoty Sokol Opava - Kateřinky děkuje Moravskoslezskému kraji za poskytnutý příspěvek na činnost.

Sportovní činnost je spolufinancována z rozpočtu Statutárního města Opava.

Výkonný výbor Tělovýchovné jednoty Sokol Opava - Kateřinky děkuje Statutárnímu městu Opava za poskytnutou dotaci na činnost.

Jsme příjemci dotace na sportovní činnost, která byla podpořena poskytovatelem dotace - Národní sportovní agenturou.

05.06.2023| autor: Tj Sokol Kateřinky|

Sportoviště

V našem areálu se nachází kurty na volejbal, tenis a nohejbal. Rovnež je k dispozici hřiště pro malou kopanou. U nás též najdete dva kurty na plážový volejbal s bazénem. V horním poschodí naší budovy se nachází herna stolního tenisu s 6-ti stoly.

Podrobné informace o pronájmech sportovišť a cenách naleznete v sekci pronájem hřišť.

09.03.2012| autor: Tj Sokol Kateřinky|

Zvětšit mapu